Frigorifik Panelvan İzolasyonu

Frigorifik Panelvan İzolasyonu

Panelvan izolasyonlarımız araç modellerinin iç yapısına uygun olarak tasarlanır ,  ergonomik kullanım ve maksimum yer kazancı sağlar . 

 Parçalar kit tasarımı ile yapıştırılarak montaj kolaylığı sağlar,  ayrıca  sökülebilir yapısı ile hasarlarda kolay onarım yapılır .

izelasyonlarımız fiberglas yüzeyler jelkot kaplamalıdır  ,panelvan kaplamasında kullandığımız izolasyonlarımız  hijyenik ve gıda taşımacılığı tüzügüne uygundur .

 İyi Panelvan  izelasyonu aşağıdakilere sahip olmalıdır:

  • Minumum alan kaybı ile maksimum verim. Bir panelvan yalıtımını yaparken  ,kullanacağımız malzeme ve tasarımların yer kaybının minimumda fakat maksimum ısı kaybına neden olmaması gerekir  
  • Kaliteden ödün vermeden minumum maliyet Panelvan izolasyon fiyatları  kullanılacak malzeme türlerine ve yaptırılacak yerlere göre değişir , Frigokar 40 yıllık tecrübesi ile kaliteli ve uygun malzeme ile dengeli fiyat politikası ile hizmet vermektedir .
  • Yalıtım vibrasyona dayanıklı  olmalıdır . Panelvanı kullandığınız yollardan dolayı araç İçinde uzun süreli titreşimlere maruz kalacaktır , yapılan izolasyon uzun süreli vibrasyonlara dayanacak şekilde imal ve monte edilmelidir.
  • Neme, küflenmeye karşı direnç. İzolasyonda kullanılan malzemeler ve küfe karşı dayanıklı olmalı  (sert köpük, tahta veya sprey köpük gibi) yada nem kontrol özelliklerine ve doğal küf direncine  sahip malzemelerden seçilmelidir .
  • Toksik olmayan. Panelvanınınzda Yapılan izelasyondan dolayı (çok küçük) yaşam alanınızı dolduran zararlı gazlar veya mikroskobik parçacıklar istemezsiniz. Yalıtım, çevre dostu malzemelerden seçilerek araç ve çevre sağlığına duyarlı olacaktır .
Göster:
Sırala:

FR 190 Soğutucu Ünite

            FR 190 Frigorifik Soğutucu Ünite Soğutma Kapasiteleri ; Atp standardı +30 o C Ortam , ko..