Frigorifik Kamyonet Kasası

Frigorifik Kamyonet Kasası

 Frigorifik Kamyonet Kasası Kamyonetinizi portatif bir buzdolabı veya dondurucuya dönüştürür.Uzun ömürlü ve dayanıklı,İzole taşıt karoserlerinin yapımında kullanılan özel standart poliüretan sandviç paneller, tüm standart ticari marka araçlara uygundur.

Frigorifik Kamyonet Kasası uygulamada sandviç panellerin kullanımı, toplam araç ağırlığındaki azalma, artan depolama verimliliği, düşük yakıt tüketimi, artan lastik ömrü ve yalıtılmış gövdenin kullanım ömrünün arttırılması gibi kanıtlanmış avantajlara sahiptir.

Üstyapı, kargo kutuları için 50mm kalınlığında ve soğutuculu kamyonet / kamyonlarda 100 mm kalınlığında PPGI sandviç panel duvarları ile üretilmiştir. MS levhalarla metal imalat, müşterinin isteğine göre ve su taşıma gövdesi, kepenk veya sürgülü kapı ile donatılmış mobilyaların taşınması vb. Frigorifik Kamyonet Kasasında Kamyon tabanı döşemesi Poly-üre (Çevre Dostu), cam elyaf veya alüminyum kareli plaka gibi çeşitli yüzeylerde mevcuttur.

Kolay erişim için arkaya çift veya üçlü kapılar takılabilir ve arka çift kapılar 270 ° açıyla açılır. Çarpma korumaları, müşterinin gereksinimlerine göre devlet normlarına uygun olarak aracın yanlarına yerleştirilmiştir. Soğutucu kamyonlar / kamyonlar, Frigokar gibi endüstri lideri soğutma ünitesi üreticilerine sahiptir.

Frigorifik Kamyonet Kasası içerisinde istenen sıcaklığı korumak için kullanım kolaylığı için sürücü kabininde sıcaklık izleme sistemi kullanılmaktadır .

İstanbuldaki merkezimizde 40 yıllık tecrübemiz ve rekabetçi fiyatlarımızla sizlerleyiz.

AYRICA FİRMAMIZ TS 12850 YETKİ BELGESİNE SAHİP OLUP HER MARKA SOĞUTUCU İÇİN BAKIM VE ONARIM HİZMETİ VERMEKTEDİR.

Frigorifik Kamyonet Kasası  

 

Göster:
Sırala: