Frigofrik Panelvan İzolasyonu

Frigofrik  Panelvan İzolasyonu

Panelvan izolasyonlarımız araç modellerinin iç yapısına uygun olarak tasarlanır ,  ergonomik kullanım ve maksimum yer kazancı sağlar . 

 Parçalar kit tasarımı ile yapıştırılarak montaj kolaylığı sağlar,  ayrıca  sökülebilir yapısı ile hasarlarda kolay onarım yapılır .

izelasyonlarımız fiberglas yüzeyler jelkot kaplamalıdır  ,panelvan kaplamasında kullandığımız izolasyonlarımız  hijyenik ve gıda taşımacılığı tüzügüne uygundur .

 İyi Panelvan  izelasyonu aşağıdakilere sahip olmalıdır:

  • Minumuum alan kaybı ile maksimum verim. Bir panelvan yalıtımını yaparken  ,kullanacağımız malzeme ve tasarımların yer kaybının minimumda fakat maksimum ısı kaybına neden olması gerekir  
  • Kaliteden ödün vermeden minumum maliyet Panelvan izolasyon fiyatları  kullanılacak malzeme türlerine ve yaptırılacak yerlere göre değişir , Frigokar 40 yıllık tecrübesi ile kaliteli ve uygun malzeme ile dengeli fiyat politikası ile hizmet vermektedir .
  • Yalıtım vibrasyona dayanmalıdır  dayanmalıdır . Panelvanı kullandığınız yollardan dolayı araç İçinde uzun süreli titreşimlere maruz kalacaktır , yapılan izolasyon uzun süreli vibrasyonlara dayanacak şekilde imal ve monte edilmelidir.
  • Neme, küflenmeye karşı direnç. İzolasyonda kullanılan malzemeler ve küfe karşı dayanıklı olmalı  (sert köpük tahta veya sprey köpük gibi) yada nem kontrol özelliklerine ve doğal küf direncine  sahip malzemelerden seçilmelidir .
  • Toksik olmayan. Panelvanınınzda Yapılan izelasyondan dolayı (çok küçük) yaşam alanınızı dolduran zararlı gazlar veya mikroskobik parçacıklar istemezsiniz. Yalıtım, çevre dostu bimalzemelerden seçilirse araçtakilerin ve çevre sağlığına duyarlı olacaktır .
Göster:
Sırala:

6. FRİGO GIDA LOJİSTİK DAĞITIM

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the ..

FR 190 Soğutucu Ünite

            FR 190 Frigorifik Soğutucu Ünite Soğutma Kapasiteleri ; Atp standardı +30 o C Ortam , ko..